lv en
2007-08-26 20:23:04

Par Latvian Open turnīra uzvarētājiem kļuvuši Cēsu "Cel Tik/Lekrings" florbolisti, kas finālā ar 2:0 apspēlēja līdz šim zaudējuma rūgtumu neizbaudījušo zviedru klubu "Sala Silverstaden". Bronzas godalgas turnīrā ieguva Rēzeknes "Blāzma".

Jau ar pirmajā minūtēm spēles grožus savā valdījumā pārņēma cēsinieki, kuri pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā, liekot zviedru viesiem darboties no aizsardzības. Cēsinieki savus uzbrukumus izspēlēja pacietīgi, taču arī zviedri rupjas kļūdas aizsardzībā nepieļāva. Pārliecinosi vārtos darbojas arī viesu vārtsargs Mikaels Akselsons.

Tomēr Lekrings savu izdevību sagaidīja. Zviedru vārtu priekšā nepārliecinoši nospēlēja komandas aizsargi, ļaujot Ingus Laiviņam un Tomam Rīsmanim izdarīt trīs atkārtotus metienus. Pēdējais no tiem Ingus Laiviņa izpildījumā sasniedza mērķi - 1:0.

Arī otrais puslaiks aizrtēja ar Lekringa pārākumu, taču arī zviedri centās aktivizēt spēli, tiesa, bez panākumiem. Viesu cerības uz titulu izdzēsa cēsinieku jaunā zvaigzne Toms Rīsmanis, kurš trieca bumbiņu Akselsona sargāto vārtu devītniekā, panākot 2:0. Zviedri gan vēl centās atgūt zaudēto, taču velti. Cēsu aisargi spēlēja pārliecinoši un kļūdas nepieļāva. Līdz ar to par pirmā Latvian Open turnīra uzvarētājiem kļuva Cēsu "Cel Tik/Lekrings". Apsveicam!