Florbola turnīrā "Latvian Open 2018", kas šonedēļ notiek Kocēnos un Valmierā, TOP grupā divu Šveices klubu duelī kausu par 3. vietu un bronzas medaļas izcīnīja "UHC Uster", kas izšķirošajā mačā ar 6:2 uzvarēja "Kloten Dietlikon Jets" florbolistus.

"Kloten Dietlikon Jets" vada Latvijas izlases galvenais treneris Arto Rīhimeki, kurš savas komandas vārtu drošību mačā pret "UHC Usters" jau no pirmās minūtes uzticēja Ivaram Dišereitam. Latviešu vārtsargs pirmo reizi kapitulēja 3. minūtē (0:1), bet pirmā perioda vidū "UHC Usters" bija izvirzījusies vadībā ar 3:0. Pašā perioda izskaņā "Kloten Dietlikon Jets" vienus vārtus atguva – 1:3. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet pēdējā periodā "UHC Uster" nodrošināja sev uzvaru ar 6:2 un 3. vietu TOP grupas komandu turnīrā. "Kloten Dietlikon Jets" vārtsargs Dišereits šajā spēlē atvairīja 15 no 20 pretinieku metieniem. Viņa komandā par labāko spēlētāju tika atzīts abu vārtu autors Markuss Kulmala, bet uzvarētāju rindās balvu saņēma Niko Juhola, kurš izcēlās ar 5 (1+4) rezultativitātes punktiem.

Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst Šveices klubu duelī 3. vietu iegūst