Valmierā notiekošajā starptautiskajā florbola turnīrā "Latvian Open" TOP komandu grupā ļoti labu spēli šovakar aizvadīja mājiniece "Valmiera", kas tikai ar 1:3 piekāpās Šveices klubam "UHC Uster". Goda vārtus valmieriešu labā guva aizsargs Ivo Balodis.

"Valmierai" mačs pret "UHC Uster" bija jau trešais šajā turnīrā, bet tikai pirmo reizi valmieriešu vārtos stājās viņu pamatvārtsargs Agris Rogainis. Jāatzīst, ka ar Rogaini vārtos "Valmiera" ir pavisam cita komanda, to uz savas ādas šovakar izjuta šveicieši, kuri sasprindzinājumā tika turēti līdz pat mača pēdējai minūtei. Tiesa, pirmais periods valmieriešiem izvērtās pagalam neveiksmīgs, jo tika ielaisti divi vārti - 0:1. 22. minūtē Ivo Balodis samazināja pretinieku pārsvaru līdz minimumam (1:2), bet 27. minūtē viesi guva savus trešos vārtus - 1:3. Lai arī vēl bija jāaizvada lielākā daļa spēles laika, abu komandu aizsardzība vairs nekļūdījās un rezultāts nemainījās. Valmieriešiem neko nedeva arī vārtsarga maiņa pret sesto laukuma spēlētāju mača izskaņā - tika piedzīvots zaudējums ar 1:3. Labākā spēlētāja balvu Valmieras komandā saņēma goda vārtu autors Ivo Balodis, bet par labāko starp šveiciešiem atzina Simonu Zuteru, kuram arī viens gols.