"Latvian Open 2019" TOP komandu turnīru noslēguši abi Latvijas klubi – Kocēnu "Rubene" un Stalbes "Pārgauja" kas pēdējā spēlē mērojās spēkiem par 7.vietu. Ar 8:5 pārāki izrādījās stalbieši, kuru labā pa trim rezultativitātes punktiem guva Edgars Puriņš, Olafs Zvīnis un Mārtiņš Muižnieks.

Mača starp "Pārgauju" un "Rubeni" rezultātu atklāja kocēnieši Ivo Baloža personā – 5.minūtē viņš jau atkal aukstasinīgi realizēja soda metienu - 1:0. Jau pēc četrām minūtēm stalbietis Edgars Puriņš atjaunoja neizšķirtu (1:1), bet 15.minūtē pēc Ritvara Bērziņa precīza metiena Kocēnu komanda ieguva divu vārtu pārsvaru – 3:1. Pirms otrās trešdaļas "Rubenei" bija tikai vienu vārtu handikaps – 3:2. Otrās trešdaļas laikā pirmo reizi vadībā izvirzījās Stalbes klubs – 5:4. Pēdējā periodā stalbieši guva vēl trīs vārtus (8:5), "Rubene" atbildēja ar vienu precīzu metienu, bet uzvaru ar 8:5 svinēja "Pārgauja", kas līdz ar to šo turnīru noslēdza 7.vietā. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Mārtiņš Muižnieks, bet Kocēnu komandas sastāvā tādu pašu godu izpelnījās divu vārtu autors Ritvars Bērziņš.

Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā Latvijas klubu derbijā