Spēļu kalendārs

# Datums Grupa Vieta Laiks Mājnieki Viesi Rez.
1 25.07 YB17 Cēsu Sp.halle 16:00 Nokian Krp (FIN) Lekrings U-17 (LAT) 4:8
2 26.07 YB15 Cēsu Sp.halle 15:00 Rubene/ KSS U-15 (LAT) CPSS/ Lekrings (LAT) 4:5
3 26.07 YB13 Cēsu 2.pamatsk. 15:00 Lekrings/CPSS (LAT) Nokian Krp (FIN) 1:7
4 26.07 YB17 Cēsu Sp.halle 16:00 Rubene/ KSS U-17 (LAT) Nokian Krp (FIN) 6:5
5 26.07 YB13 Cēsu 2.pamatsk. 16:00 Ķekavas Bulldogs (LAT) Rubene/ KSS U-13 (LAT) 1:3
6 26.07 YB15 Cēsu Sp.halle 18:15 CPSS/ Lekrings (LAT) Ķekavas Bulldogs (LAT) 3:6
7 26.07 YB13 Cēsu 2.pamatsk. 19:00 Ķekavas Bulldogs (LAT) Lekrings/CPSS (LAT) 6:4
8 26.07 YB15 Cēsu Sp.halle 19:15 KNSS U15 (LAT) Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 (EST) 3:2
9 26.07 YB13 Cēsu 2.pamatsk. 20:00 Rubene/ KSS U-13 (LAT) Nokian Krp (FIN) 6:2
10 26.07 YB17 Cēsu Sp.halle 20:15 Pierīgas United U17 (LAT) Lekrings U-17 (LAT) 4:8
11 27.07 YB15 Cēsu 2.pamatsk. 10:00 CPSS/ Lekrings (LAT) KNSS U15 (LAT) 1:3
12 27.07 YB15 Cēsu Sp.halle 11:00 Ķekavas Bulldogs (LAT) Rubene/ KSS U-15 (LAT) 6:4
13 27.07 YB13 Cēsu 2.pamatsk. 11:00 Lekrings/CPSS (LAT) Rubene/ KSS U-13 (LAT) 3:4
14 27.07 YB17 Cēsu Sp.halle 12:00 Pierīgas United U17 (LAT) Rubene/ KSS U-17 (LAT) 16:1
15 27.07 YB13 Cēsu 2.pamatsk. 12:00 Nokian Krp (FIN) Ķekavas Bulldogs (LAT) 3:2
16 27.07 YB15 Cēsu Sp.halle 14:15 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 (EST) Ķekavas Bulldogs (LAT) 2:4
17 27.07 YB15 Cēsu Sp.halle 15:15 KNSS U15 (LAT) Rubene/ KSS U-15 (LAT) 3:3
18 27.07 YB17 Cēsu Sp.halle 16:15 Nokian Krp (FIN) Pierīgas United U17 (LAT) 3:11
19 27.07 YB13 Cēsu 2.pamatsk. 18:00 Nokian Krp (FIN) Ķekavas Bulldogs (LAT) 5:3
20 27.07 YB17 Cēsu Sp.halle 18:30 Lekrings U-17 (LAT) Rubene/ KSS U-17 (LAT) 13:6
21 27.07 YB13 Cēsu 2.pamatsk. 19:00 Rubene/ KSS U-13 (LAT) Lekrings/CPSS (LAT) 3:2
22 27.07 YB15 Cēsu Sp.halle 20:45 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 (EST) CPSS/ Lekrings (LAT) 7:5
23 28.07 YB17 Cēsu Sp.halle 09:30 Nokian Krp (FIN) Rubene/ KSS U-17 (LAT) 12:2
24 28.07 YB13 Cēsu 2.pamatsk. 10:00 Nokian Krp (FIN) Rubene/ KSS U-13 (LAT) 7:6ET
25 28.07 YB13 Cēsu 2.pamatsk. 11:30 Ķekavas Bulldogs (LAT) Lekrings/CPSS (LAT) 9:3
26 28.07 YB15 Cēsu Sp.halle 11:45 Ķekavas Bulldogs (LAT) KNSS U15 (LAT) 5:3
27 28.07 YB15 Cēsu Sp.halle 13:00 Rubene/ KSS U-15 (LAT) Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 (EST) 4:3
28 28.07 YB17 Cēsu Sp.halle 14:00 Lekrings U-17 (LAT) Pierīgas United U17 (LAT) 8:11
29 28.07 YB15 Cēsu Sp.halle 16:00 Rubene/ KSS U-15 (LAT) Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 (EST) 7:3
30 28.07 YB15 Cēsu Sp.halle 17:15 Ķekavas Bulldogs (LAT) KNSS U15 (LAT) 3:1
31 21.08 MT Vidzemes OC 1 12:00 UHC Uster (SUI) Vaxjo IBK (SWE)
32 21.08 MT Vidzemes OC 1 14:45 SC Classic (FIN) SK Pārgauja (LAT)
33 21.08 MT Vidzemes OC 1 17:30 SV Wiler - Ersigen (SUI) Rubene (LAT)
34 21.08 MT Vidzemes OC 1 20:15 Esport Oilers (FIN) Linkoping IBK (SWE)
35 22.08 MT Vidzemes OC 1 12:00 Rubene (LAT) Linkoping IBK (SWE)
36 22.08 MT Vidzemes OC 1 14:45 SC Classic (FIN) UHC Uster (SUI)
37 22.08 MT Vidzemes OC 1 17:30 SK Pārgauja (LAT) Vaxjo IBK (SWE)
38 22.08 MT Vidzemes OC 1 20:15 SV Wiler - Ersigen (SUI) Esport Oilers (FIN)
39 23.08 MG Vidzemes OC 2 11:00 Valmiera - 1 (LAT) FC Uragan (RUS)
40 23.08 MT Vidzemes OC 1 12:00 UHC Uster (SUI) SK Pārgauja (LAT)
41 23.08 WG Vidzemes OC 2 12:00 FBC Spartak Moscow (RUS) Rubene U18 (LAT)
42 23.08 MG Kocēnu SC 12:00 Kuldīga (LAT) Rēzeknes BJSS (LAT)
43 23.08 MG Kocēnu SC 13:00 L Odessa (LAT) FK Kalsnava (LAT)
44 23.08 MG Vidzemes OC 2 13:00 Rubene - 1 (LAT) FBC Spartak Moscow (RUS)
45 23.08 WG Vidzemes OC 2 14:00 FBC Spartak Moscow (RUS) Rēzeknes BJSS (LAT)
46 23.08 WG Kocēnu SC 14:00 Rubene U18 (LAT) Rubene (LAT)
47 23.08 MT Vidzemes OC 1 14:45 Linkoping IBK (SWE) SV Wiler - Ersigen (SUI)
48 23.08 MG Vidzemes OC 2 15:00 FBC Spartak Moscow (RUS) Kuldīga (LAT)
49 23.08 MG Kocēnu SC 15:00 Rēzeknes BJSS (LAT) Rubene - 1 (LAT)
50 23.08 WG Kocēnu SC 16:00 Rubene (LAT) Rēzeknes BJSS (LAT)
51 23.08 ELITE Vidzemes OC 2 16:00 Ogres Vilki (LAT) Bauska (LAT)
52 23.08 WG Kocēnu SC 17:00 FBC Spartak Moscow (RUS) NND Rīga (LAT)
53 23.08 MG Vidzemes OC 2 17:00 FK Kalsnava (LAT) NND Rīga (LAT)
54 23.08 MT Vidzemes OC 1 17:30 Vaxjo IBK (SWE) SC Classic (FIN)
55 23.08 WG Kocēnu SC 18:00 FK Ķekava (LAT) Rubene (LAT)
56 23.08 ELITE Vidzemes OC 2 18:00 FBK Valmiera (LAT) Lekrings (LAT)
57 23.08 WG Vidzemes OC 2 19:00 Rubene U18 (LAT) Team Eesti (EST)
58 23.08 MG Kocēnu SC 19:00 LU/FS Masters L Odessa (LAT)
59 23.08 WG Kocēnu SC 20:00 Rēzeknes BJSS (LAT) NND Rīga (LAT)
60 23.08 ELITE Vidzemes OC 2 20:00 Bauska (LAT) Kurši/Ekovalis 1 (LAT)
61 23.08 MT Vidzemes OC 1 20:15 Esport Oilers (FIN) Rubene (LAT)
62 23.08 MG Vidzemes OC 2 21:00 FK JeNo (LAT) Valmiera - 1 (LAT)
63 23.08 MG Kocēnu SC 21:00 FC Uragan (RUS) FK Tērvete (LAT)
64 23.08 ELITE Vidzemes OC 2 22:00 Kurši/Ekovalis (LAT) FBK Valmiera (LAT)
65 23.08 MG Kocēnu SC 22:00 NND Rīga (LAT) Vārme (LAT)
66 24.08 WG Vidzemes OC 2 08:00 Team Eesti (EST) FBC Spartak Moscow (RUS)
67 24.08 WG Kocēnu SC 08:00 Rēzeknes BJSS (LAT) Rubene U18 (LAT)
68 24.08 WG Vidzemes OC 2 09:00 NND Rīga (LAT) FK Ķekava (LAT)
69 24.08 MG Kocēnu SC 09:00 LU/FS Masters Vārme (LAT)
70 24.08 MT Vidzemes OC 1 10:00 TOP A4 **UHC US TOP B4
71 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 10:00 Lekrings (LAT) Ogres Vilki (LAT)
72 24.08 MG Kocēnu SC 10:00 L Odessa (LAT) NND Rīga (LAT)
73 24.08 WG Kocēnu SC 11:00 FK Ķekava (LAT) Team Eesti (EST)
74 24.08 WG Vidzemes OC 2 11:00 NND Rīga (LAT) Rubene U18 (LAT)
75 24.08 WG Vidzemes OC 2 12:00 Rubene (LAT) FBC Spartak Moscow (RUS)
76 24.08 MG Kocēnu SC 12:00 FK Kalsnava (LAT) LU/FS Masters
77 24.08 MT Vidzemes OC 1 12:45 TOP A3 TOP B3
78 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 13:00 Kurši/Ekovalis 1 (LAT) Kurši/Ekovalis (LAT)
79 24.08 MG Kocēnu SC 13:00 Vārme (LAT) L Odessa (LAT)
80 24.08 WG Kocēnu SC 14:00 Rēzeknes BJSS (LAT) FK Ķekava (LAT)
81 24.08 MG Vidzemes OC 2 14:00 FK Tērvete (LAT) FK JeNo (LAT)
82 24.08 WG Kocēnu SC 15:00 Team Eesti (EST) NND Rīga (LAT)
83 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 15:00 Lekrings (LAT) Kurši/Ekovalis (LAT)
84 24.08 MT Vidzemes OC 1 15:30 TOP A3 TOP B2
85 24.08 WG Kocēnu SC 16:00 FK Ķekava (LAT) FBC Spartak Moscow (RUS)
86 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 16:00 Bauska (LAT) FBK Valmiera (LAT)
87 24.08 MG Kocēnu SC 17:00 Rubene - 1 (LAT) Kuldīga (LAT)
88 24.08 MG Vidzemes OC 2 17:00 Valmiera - 1 (LAT) FK Tērvete (LAT)
89 24.08 MG Vidzemes OC 2 18:00 Vārme (LAT) FK Kalsnava (LAT)
90 24.08 MG Kocēnu SC 18:00 FBC Spartak Moscow (RUS) Rēzeknes BJSS (LAT)
91 24.08 MT Vidzemes OC 1 18:15 TOP A1 TOP B1
92 24.08 MG Kocēnu SC 19:00 NND Rīga (LAT) LU/FS Masters
93 24.08 MG Vidzemes OC 2 19:00 FC Uragan (RUS) FK JeNo (LAT)
94 24.08 WG Kocēnu SC 20:00 Rubene (LAT) Team Eesti (EST)
95 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 20:00 Lekrings (LAT) Kurši/Ekovalis 1 (LAT)
96 24.08 ELITE Vidzemes OC 1 20:30 FBK Valmiera (LAT) Ogres Vilki (LAT)
97 24.08 MG Kocēnu SC 21:00 M A 3.vieta M B 4.vieta
98 24.08 MG Vidzemes OC 2 21:00 M C 3.vieta M A 4.vieta
99 24.08 ELITE Vidzemes OC 1 21:30 Kurši/Ekovalis (LAT) Bauska (LAT)
100 24.08 MG Vidzemes OC 2 22:00 M 2.v/ 2 M C 4.vieta
101 24.08 MG Kocēnu SC 22:00 M 2.v/ 3 M B 3.vieta
102 25.08 WG Kocēnu SC 08:00 Rubene U18 (LAT) FK Ķekava (LAT)
103 25.08 ELITE Vidzemes OC 1 08:00 Kurši/Ekovalis 1 (LAT) Ogres Vilki (LAT)
104 25.08 MG Vidzemes OC 2 08:00 M 2.v/ 1 M win (A3-B4)
105 25.08 WG Kocēnu SC 09:00 NND Rīga (LAT) Rubene (LAT)
106 25.08 ELITE Vidzemes OC 1 09:00 Bauska (LAT) Lekrings (LAT)
107 25.08 MG Vidzemes OC 2 09:00 M B1.vieta M win (C3-A4)
108 25.08 WG Kocēnu SC 10:00 Team Eesti (EST) Rēzeknes BJSS (LAT)
109 25.08 MG Vidzemes OC 1 10:00 M A 1.vieta M win (C4-2/2)
110 25.08 MG Vidzemes OC 2 10:00 M C 1.vieta M win (B3-2/3)
111 25.08 ELITE Kocēnu SC 11:00 Ogres Vilki (LAT) Kurši/Ekovalis (LAT)
112 25.08 ELITE Vidzemes OC 1 11:00 FBK Valmiera (LAT) Kurši/Ekovalis 1 (LAT)
113 25.08 WG Vidzemes OC 1 12:00 W 1.VIETA W 4.VIETA
114 25.08 WG Kocēnu SC 12:00 W 2.VIETA W 3.VIETA
115 25.08 MG Vidzemes OC 2 13:00 M Win (A1-..) M win (B1->>>)
116 25.08 MG Vidzemes OC 1 13:00 M Win (C1-..) M win (2/1 - ....)
117 25.08 ELITE Vidzemes OC 1 14:00 ME 1.VIETA ME 4.vieta
118 25.08 ELITE Vidzemes OC 2 14:00 ME 2.vieta ME 3.vieta
119 25.08 WG Vidzemes OC 2 15:00 W 1/2F 1 zaud W 1/2F 2 zaud
120 25.08 WG Vidzemes OC 1 15:30 W 1/2F 1 uzv W 1/2F 2 uzv
121 25.08 MG Vidzemes OC 2 16:00 M 1/2F 1 zaud M 1/2F 2 zaud
122 25.08 MG Vidzemes OC 1 16:45 M 1/2F 1 uzv M 1/2F 2 uzv
123 25.08 ELITE Vidzemes OC 2 17:30 ME 1/2F 1 zaud ME 1/2F 2 zaud
124 25.08 ELITE Vidzemes OC 1 18:00 ME 1/2F 1 uzv ME 1/2F 2 uzv