Spēļu kalendārs

# Datums Grupa Vieta Laiks Mājnieki Viesi Rez.
1 21.08 MT Vidzemes OC 1 12:00 UHC Uster (SUI) Vaxjo IBK (SWE)
2 21.08 MT Vidzemes OC 1 14:45 SC Classic (FIN) SK Pārgauja (LAT)
3 21.08 MT Vidzemes OC 1 17:30 SV Wiler - Ersigen (SUI) Rubene (LAT)
4 21.08 MT Vidzemes OC 1 20:15 Esport Oilers (FIN) Linkoping IBK (SWE)
5 22.08 MT Vidzemes OC 1 12:00 Rubene (LAT) Linkoping IBK (SWE)
6 22.08 MT Vidzemes OC 1 14:45 SC Classic (FIN) UHC Uster (SUI)
7 22.08 MT Vidzemes OC 1 17:30 SK Pārgauja (LAT) Vaxjo IBK (SWE)
8 22.08 MT Vidzemes OC 1 20:15 SV Wiler - Ersigen (SUI) Esport Oilers (FIN)
9 23.08 MG Vidzemes OC 2 11:00 Valmiera - 1 (LAT) FC Uragan (RUS)
10 23.08 MT Vidzemes OC 1 12:00 UHC Uster (SUI) SK Pārgauja (LAT)
11 23.08 MG Kocēnu SC 12:00 Kuldīga (LAT) Rēzeknes BJSS (LAT)
12 23.08 MG Kocēnu SC 13:00 L Odessa (LAT) FK Kalsnava (LAT)
13 23.08 MG Vidzemes OC 2 13:00 Rubene - 1 (LAT) FBC Spartak Moscow (RUS)
14 23.08 MT Vidzemes OC 1 14:45 Linkoping IBK (SWE) SV Wiler - Ersigen (SUI)
15 23.08 MG Vidzemes OC 2 15:00 FBC Spartak Moscow (RUS) Kuldīga (LAT)
16 23.08 MG Kocēnu SC 15:00 Rēzeknes BJSS (LAT) Rubene - 1 (LAT)
17 23.08 ELITE Vidzemes OC 2 16:00 Ogres Vilki (LAT) Bauska (LAT)
18 23.08 MG Vidzemes OC 2 17:00 FK Kalsnava (LAT) NND Rīga (LAT)
19 23.08 MT Vidzemes OC 1 17:30 Vaxjo IBK (SWE) SC Classic (FIN)
20 23.08 ELITE Vidzemes OC 2 18:00 FBK Valmiera (LAT) Lekrings (LAT)
21 23.08 MG Kocēnu SC 19:00 LU/FS Masters L Odessa (LAT)
22 23.08 ELITE Vidzemes OC 2 20:00 Bauska (LAT) Kurši/Ekovalis 1 (LAT)
23 23.08 MT Vidzemes OC 1 20:15 Esport Oilers (FIN) Rubene (LAT)
24 23.08 MG Vidzemes OC 2 21:00 FK JeNo (LAT) Valmiera - 1 (LAT)
25 23.08 MG Kocēnu SC 21:00 FC Uragan (RUS) FK Tērvete (LAT)
26 23.08 ELITE Vidzemes OC 2 22:00 Kurši/Ekovalis (LAT) FBK Valmiera (LAT)
27 23.08 MG Kocēnu SC 22:00 NND Rīga (LAT) Vārme (LAT)
28 24.08 MG Kocēnu SC 09:00 LU/FS Masters Vārme (LAT)
29 24.08 MT Vidzemes OC 1 10:00 TOP A4 **UHC US TOP B4
30 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 10:00 Lekrings (LAT) Ogres Vilki (LAT)
31 24.08 MG Kocēnu SC 10:00 L Odessa (LAT) NND Rīga (LAT)
32 24.08 MG Kocēnu SC 12:00 FK Kalsnava (LAT) LU/FS Masters
33 24.08 MT Vidzemes OC 1 12:45 TOP A3 TOP B3
34 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 13:00 Kurši/Ekovalis 1 (LAT) Kurši/Ekovalis (LAT)
35 24.08 MG Kocēnu SC 13:00 Vārme (LAT) L Odessa (LAT)
36 24.08 MG Vidzemes OC 2 14:00 FK Tērvete (LAT) FK JeNo (LAT)
37 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 15:00 Lekrings (LAT) Kurši/Ekovalis (LAT)
38 24.08 MT Vidzemes OC 1 15:30 TOP A3 TOP B2
39 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 16:00 Bauska (LAT) FBK Valmiera (LAT)
40 24.08 MG Kocēnu SC 17:00 Rubene - 1 (LAT) Kuldīga (LAT)
41 24.08 MG Vidzemes OC 2 17:00 Valmiera - 1 (LAT) FK Tērvete (LAT)
42 24.08 MG Vidzemes OC 2 18:00 Vārme (LAT) FK Kalsnava (LAT)
43 24.08 MG Kocēnu SC 18:00 FBC Spartak Moscow (RUS) Rēzeknes BJSS (LAT)
44 24.08 MT Vidzemes OC 1 18:15 TOP A1 TOP B1
45 24.08 MG Kocēnu SC 19:00 NND Rīga (LAT) LU/FS Masters
46 24.08 MG Vidzemes OC 2 19:00 FC Uragan (RUS) FK JeNo (LAT)
47 24.08 ELITE Vidzemes OC 2 20:00 Lekrings (LAT) Kurši/Ekovalis 1 (LAT)
48 24.08 ELITE Vidzemes OC 1 20:30 FBK Valmiera (LAT) Ogres Vilki (LAT)
49 24.08 MG Kocēnu SC 21:00 M A 3.vieta M B 4.vieta
50 24.08 MG Vidzemes OC 2 21:00 M C 3.vieta M A 4.vieta
51 24.08 ELITE Vidzemes OC 1 21:30 Kurši/Ekovalis (LAT) Bauska (LAT)
52 24.08 MG Vidzemes OC 2 22:00 M 2.v/ 2 M C 4.vieta
53 24.08 MG Kocēnu SC 22:00 M 2.v/ 3 M B 3.vieta
54 25.08 ELITE Vidzemes OC 1 08:00 Kurši/Ekovalis 1 (LAT) Ogres Vilki (LAT)
55 25.08 MG Vidzemes OC 2 08:00 M 2.v/ 1 M win (A3-B4)
56 25.08 ELITE Vidzemes OC 1 09:00 Bauska (LAT) Lekrings (LAT)
57 25.08 MG Vidzemes OC 2 09:00 M B1.vieta M win (C3-A4)
58 25.08 MG Vidzemes OC 1 10:00 M A 1.vieta M win (C4-2/2)
59 25.08 MG Vidzemes OC 2 10:00 M C 1.vieta M win (B3-2/3)
60 25.08 ELITE Kocēnu SC 11:00 Ogres Vilki (LAT) Kurši/Ekovalis (LAT)
61 25.08 ELITE Vidzemes OC 1 11:00 FBK Valmiera (LAT) Kurši/Ekovalis 1 (LAT)
62 25.08 MG Vidzemes OC 2 13:00 M Win (A1-..) M win (B1->>>)
63 25.08 MG Vidzemes OC 1 13:00 M Win (C1-..) M win (2/1 - ....)
64 25.08 ELITE Vidzemes OC 1 14:00 ME 1.VIETA ME 4.vieta
65 25.08 ELITE Vidzemes OC 2 14:00 ME 2.vieta ME 3.vieta
66 25.08 MG Vidzemes OC 2 16:00 M 1/2F 1 zaud M 1/2F 2 zaud
67 25.08 MG Vidzemes OC 1 16:45 M 1/2F 1 uzv M 1/2F 2 uzv
68 25.08 ELITE Vidzemes OC 2 17:30 ME 1/2F 1 zaud ME 1/2F 2 zaud
69 25.08 ELITE Vidzemes OC 1 18:00 ME 1/2F 1 uzv ME 1/2F 2 uzv