# | Date | Group | Place | Time | Home team | Away team | Res. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20.08 | MG | Vidzemes OC 1 | 15:30 | Rubene - 1 | FK Tērvete | 2:3 |
2 | 20.08 | WG | Kocēni | 16:00 | Rubene | FK Ķekava | 7:2 |
3 | 20.08 | ELITE | Vidzemes OC 1 | 16:30 | Rubene | Bauska | 6:4 |
4 | 20.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 17:00 | Ķekavas Bulldogs | FK Metēji/Ogre | 1:6 |
5 | 20.08 | MG | Kocēni | 17:00 | FK Saulkalne | Ogres Vilki | 2:6 |
6 | 20.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 18:00 | SK Coyote | Rēzeknes BJSS | 8:3 |
7 | 20.08 | WG | Kocēni | 18:00 | FK Ķekava | Lekrings | 3:1 |
8 | 20.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 19:00 | Ogres Vilki | Leģions/Grobiņas SC | 2:2 |
9 | 20.08 | ELITE | Vidzemes OC 1 | 19:45 | FBK Valmiera | FBK SĀC | 4:0 |
10 | 20.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 20:00 | Rēzeknes BJSS | FK Saulkalne | 3:4 |
11 | 20.08 | MG | Vidzemes OC 1 | 20:45 | FK Madona | NND | 4:2 |
12 | 20.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 21:00 | FK Vārme | FK JeNo | 7:2 |
13 | 20.08 | WG | Vidzemes OC 1 | 21:45 | Ķekavas Bulldogs/NND | NND/RJTC | 3:0 |
14 | 20.08 | WG | Kocēni | 22:00 | Lekrings | Rubene | 0:3 |
15 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 1 | 10:00 | Leģions/Grobiņas SC | FK Saulkalne | 5:3 |
16 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 11:00 | FK JeNo | NND | 2:1 |
17 | 21.08 | WG | Kocēni | 11:00 | Ķekavas Bulldogs/NND | Rubene | 1:7 |
18 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 12:00 | FK Tērvete | FK Metēji/Ogre | 3:4 |
19 | 21.08 | WG | Kocēni | 12:00 | NND/RJTC | Lekrings | 0:4 |
20 | 21.08 | MG | Kocēni | 13:00 | Ogres Vilki | SK Coyote | 2:1 |
21 | 21.08 | WG | Vidzemes OC 2 | 13:00 | FK Ķekava | Ķekavas Bulldogs/NND | 3:1 |
22 | 21.08 | ELITE | Vidzemes OC 1 | 13:45 | Bauska | FBK SĀC | 6:6 |
23 | 21.08 | MG | Kocēni | 14:00 | Rubene - 1 | Ķekavas Bulldogs | 0:5 |
24 | 21.08 | WG | Vidzemes OC 2 | 14:00 | Rubene | NND/RJTC | 8:0 |
25 | 21.08 | ELITE | Vidzemes OC 1 | 15:00 | Rubene | FBK Valmiera | 4:6 |
26 | 21.08 | MG | Kocēni | 15:00 | FK Vārme | FK Madona | 3:4 |
27 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 15:00 | Leģions/Grobiņas SC | Rēzeknes BJSS | 3:4 |
28 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 16:00 | FK Saulkalne | SK Coyote | 5:1 |
29 | 21.08 | WG | Kocēni | 16:00 | Lekrings | Ķekavas Bulldogs/NND | 1:5 |
30 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 1 | 16:30 | Ķekavas Bulldogs | FK Tērvete | 3:0 |
31 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 17:00 | FK Madona | FK JeNo | 6:1 |
32 | 21.08 | MG | Kocēni | 17:00 | Rēzeknes BJSS | Ogres Vilki | 3:0 |
33 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 1 | 17:30 | FK Metēji/Ogre | Rubene - 1 | 9:5 |
34 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 18:00 | SK Coyote | Leģions/Grobiņas SC | 3:6 |
35 | 21.08 | WG | Kocēni | 18:00 | NND/RJTC | FK Ķekava | 2:9 |
36 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 1 | 18:30 | NND | FK Vārme | 2:8 |
37 | 21.08 | ELITE | Vidzemes OC 2 | 19:00 | FBK SĀC | Rubene | 7:11 |
38 | 21.08 | ELITE | Vidzemes OC 1 | 19:30 | FBK Valmiera | Bauska | 13:3 |
39 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 20:15 | Ogres Vilki | Rubene - 1 | 3:1 |
40 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 1 | 21:00 | FK Tērvete | FK JeNo | 2:0 |
41 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 21:30 | FK Saulkalne | Rēzeknes BJSS | 5:3 |
42 | 21.08 | MG | Vidzemes OC 1 | 22:00 | Ķekavas Bulldogs | NND | 0:1ET |
43 | 22.08 | MG | Vidzemes OC 1 | 08:00 | FK Vārme | NND | 7:0 |
44 | 22.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 08:00 | FK Metēji/Ogre | FK Tērvete | 5:4 |
45 | 22.08 | MG | Vidzemes OC 1 | 09:00 | FK Madona | FK Saulkalne | 6:4 |
46 | 22.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 09:00 | Leģions/Grobiņas SC | Ogres Vilki | 2:4 |
47 | 22.08 | ELITE | Vidzemes OC 1 | 10:00 | FBK Valmiera | Bauska | 6:0 |
48 | 22.08 | ELITE | Vidzemes OC 2 | 10:00 | Rubene | FBK SĀC | 4:2 |
49 | 22.08 | WG | Vidzemes OC 2 | 11:00 | Rubene | Lekrings | 3:0 |
50 | 22.08 | WG | Vidzemes OC 2 | 12:00 | FK Ķekava | Ķekavas Bulldogs/NND | 2:1ET |
51 | 22.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 13:00 | FK Metēji/Ogre | FK Vārme | 2:5 |
52 | 22.08 | MG | Vidzemes OC 1 | 14:00 | FK Madona | Ogres Vilki | 2:1 |
53 | 22.08 | WG | Vidzemes OC 2 | 14:30 | Ķekavas Bulldogs/NND | Lekrings | 3:2ET |
54 | 22.08 | WG | Vidzemes OC 1 | 15:15 | Rubene | FK Ķekava | 5:2 |
55 | 22.08 | MG | Vidzemes OC 2 | 15:30 | FK Metēji/Ogre | Ogres Vilki | 2:4 |
56 | 22.08 | ELITE | Vidzemes OC 2 | 16:30 | FBK SĀC | Bauska | 3:7 |
57 | 22.08 | MG | Vidzemes OC 1 | 16:30 | FK Vārme | FK Madona | 3:0 |
58 | 22.08 | ELITE | Vidzemes OC 1 | 17:45 | FBK Valmiera | Rubene | 6:4 |