lv en

# Grupa Arēnas Laiks Mājnieki Viesi Info
20.08.2009
1 E (W) KocÄ“ni 15:00 UKS Grodek 0 - 3 Latvia U-16 vairāk »
21.08.2009
2 E (W) VOC 09:00 Valmiera/Vinda 5 - 2 Latvia U-16 vairāk »
3 F (W) KocÄ“ni 09:00 Rubene 5 - 5 Poland U-18 vairāk »
4 B VOC 10:00 FK Valmiera 8 - 0 Rubene-1 vairāk »
5 F (W) KocÄ“ni 10:00 RSU 2 - 1 University of Tartu vairāk »
6 A VOC 11:00 Puuhapussi 3 - 0 Voenmeh vairāk »
7 C KocÄ“ni 11:00 Rubene 16 - 1 Uragan vairāk »
8 A VOC 12:00 Eesti Maaulikool 1 - 4 FK Bauska vairāk »
9 C KocÄ“ni 12:00 Zielonka Team 9 - 0 Lithuania vairāk »
10 D KocÄ“ni 13:00 Taifun 3 - 1 RÄ«gas Lauvas vairāk »
11 E (W) VOC 13:00 Saku Fortuna 1 - 0 UKS Grodek vairāk »
12 B VOC 14:00 Saku Fortuna 0 - 4 Lino.lv vairāk »
13 D KocÄ“ni 14:00 Red Lions Frauenfeld 2 - 6 SK Pārgauja vairāk »
14 A VOC 15:00 Eesti Maaulikool 2 - 1 Lekrings vairāk »
15 E (W) KocÄ“ni 15:00 RÄ«gas Lauvas 2 - 6 Valmiera/Vinda vairāk »
16 A VOC 16:00 FK Bauska 4 - 1 Voenmeh vairāk »
17 F (W) KocÄ“ni 16:00 RSU 1 - 2 Ķekava vairāk »
18 D VOC 17:00 Taifun 8 - 3 Red Lions Frauenfeld vairāk »
19 F (W) KocÄ“ni 17:00 University of Tartu 1 - 4 Poland U-18 vairāk »
20 C KocÄ“ni 18:00 Lielvārde 1 - 6 Rubene vairāk »
21 D VOC 18:00 RÄ«gas Lauvas 0 - 3 Latgranula vairāk »
22 B VOC 19:00 Saku Fortuna 5 - 3 Greasers FBC vairāk »
23 C KocÄ“ni 19:00 Uragan 3 - 5 Zielonka Team vairāk »
24 B VOC 20:00 Lino.lv 7 - 2 Rubene-1 vairāk »
25 F (W) KocÄ“ni 20:00 Ķekava 0 - 5 Rubene vairāk »
26 D KocÄ“ni 21:00 SK Pārgauja 3 - 3 Taifun vairāk »
27 E (W) VOC 21:00 Saku Fortuna 3 - 2 RÄ«gas Lauvas vairāk »
28 A VOC 22:00 Lekrings 2 - 2 Puuhapussi vairāk »
29 C KocÄ“ni 22:00 Lielvārde 5 - 1 Lithuania vairāk »
30 B VOC 23:00 Greasers FBC 1 - 5 FK Valmiera vairāk »
22.08.2009
31 E (W) VOC 08:00 UKS Grodek 2 - 11 Valmiera/Vinda vairāk »
32 F (W) KocÄ“ni 08:00 University of Tartu 1 - 7 Rubene vairāk »
33 E (W) VOC 09:00 Latvia U-16 1 - 5 Saku Fortuna vairāk »
34 F (W) KocÄ“ni 09:00 Poland U-18 1 - 3 Ķekava vairāk »
35 A VOC 10:00 Voenmeh 0 - 3 Eesti Maaulikool vairāk »
36 B KocÄ“ni 10:00 Rubene-1 2 - 3 Saku Fortuna vairāk »
37 A VOC 11:00 Lekrings 5 - 5 FK Bauska vairāk »
38 B KocÄ“ni 11:00 Greasers FBC 3 - 8 Lino.lv vairāk »
39 C VOC 12:00 Zielonka Team 5 - 2 Lielvārde vairāk »
40 D KocÄ“ni 12:00 Latgranula 6 - 3 Red Lions Frauenfeld vairāk »
41 C VOC 13:00 Lithuania 1 - 7 Uragan vairāk »
42 D KocÄ“ni 13:00 RÄ«gas Lauvas 0 - 8 SK Pārgauja vairāk »
43 E (W) VOC 14:00 Valmiera/Vinda 0 - 0 Saku Fortuna vairāk »
44 F (W) KocÄ“ni 14:00 Poland U-18 1 - 3 RSU vairāk »
45 E (W) VOC 15:00 Latvia U-16 3 - 6 RÄ«gas Lauvas vairāk »
46 F (W) KocÄ“ni 15:00 Ķekava 1 - 2 University of Tartu vairāk »
47 A VOC 16:00 Puuhapussi 5 - 2 Eesti Maaulikool vairāk »
48 C KocÄ“ni 16:00 Lithuania 0 - 8 Rubene vairāk »
49 A VOC 17:00 Voenmeh 2 - 6 Lekrings vairāk »
50 C KocÄ“ni 17:00 Uragan 2 - 6 Lielvārde vairāk »
51 E (W) VOC 18:00 RÄ«gas Lauvas 6 - 3 UKS Grodek vairāk »
52 F (W) KocÄ“ni 18:00 Rubene 6 - 1 RSU vairāk »
53 B VOC 19:00 FK Valmiera 2 - 3 Saku Fortuna vairāk »
54 D KocÄ“ni 19:00 SK Pārgauja 5 - 4 Latgranula vairāk »
55 B KocÄ“ni 20:00 Rubene-1 0 - 1 Greasers FBC vairāk »
56 D VOC 20:00 Red Lions Frauenfeld 5 - 2 RÄ«gas Lauvas vairāk »
57 A VOC 21:00 FK Bauska 2 - 5 Puuhapussi vairāk »
58 D KocÄ“ni 21:00 Latgranula 3 - 3 Taifun vairāk »
59 B VOC 22:00 Lino.lv 10 - 4 FK Valmiera vairāk »
60 C KocÄ“ni 22:00 Rubene 8 - 4 Zielonka Team vairāk »
23.08.2009
61 1/8 fināls KocÄ“ni 08:00 FK Bauska 2 - 4 Latgranula vairāk »
62 1/8 fināls VOC 08:00 Saku Fortuna 3 - 2 Lielvārde vairāk »
63 1/8 fināls KocÄ“ni 09:00 Zielonka Team 1 - 2 FK Valmiera vairāk »
64 1/8 fināls VOC 09:00 Taifun 7 - 0 Eesti Maaulikool vairāk »
65 1/4_M VOC 10:00 Rubene 7 - 2 Saku Fortuna vairāk »
66 1/4_W KocÄ“ni 10:00 Valmiera/Vinda 1 - 3 Poland U-18 vairāk »
67 1/4_M VOC 11:00 Lino.lv 3 - 2 Taifun vairāk »
68 1/4_W KocÄ“ni 11:00 Saku Fortuna 3 - 4 RSU vairāk »
69 1/4_M VOC 12:00 SK Pārgauja 3 - 2 Latgranula vairāk »
70 1/4_W KocÄ“ni 12:00 Ķekava 0 - 2 RÄ«gas Lauvas vairāk »
71 1/4_M VOC 13:00 Puuhapussi 2 - 1 FK Valmiera vairāk »
72 1/4_W KocÄ“ni 13:00 Rubene 9 - 1 Latvia U-16 vairāk »
74 1/2_W KocÄ“ni 14:00 Poland U-18 4 - 3 RÄ«gas Lauvas vairāk »
76 1/2_M VOC 14:00 Rubene 4 - 3 SK Pārgauja vairāk »
75 1/2_W KocÄ“ni 15:00 RSU 1 - 2 Rubene vairāk »
73 1/2_M VOC 15:15 Puuhapussi 0 - 1 Lino.lv vairāk »
77 3rd_W KocÄ“ni 16:00 RSU 4 - 2 RÄ«gas Lauvas vairāk »
78 Final_W VOC 16:30 Rubene 3 - 1 Poland U-18 vairāk »
79 3rd_M VOC 17:45 SK Pārgauja 5 - 6 Puuhapussi vairāk »
80 Final_M VOC 19:00 Rubene 3 - 7 Lino.lv vairāk »


All rights reserved © "Kocēnu sporta klubs" 2019
info [at] latvianopen.com | +371 20224422 (Zane Klabere)