lo2019-www.jpg

No 21. līdz 25. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, un Kocēnu sporta namā 13. reizi norisināsies starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open", kas šoreiz pulcēs 34 komandas no sešām valstīm - Latvijas, Somijas, Zviedrijas, Šveices, Igaunijas un Krievijas. Turnīra ietvaros notiks arī florbola treneru un tiesnešu semināri.

Lasīt tālāk...

Par florbola turnīra "Latvian Open 2018" uzvarētāju Elites grupā kļuvusi Latvijas junioru 1. komanda, kas aizraujošā finālspēlē ar 6:5 pārspēja Latvijas junioru otro komandu. Trešo vietu ieņēma Cēsu "Lekrings".

Lasīt tālāk...

"Latvian Open" vīriešu Open grupas finālā komanda "Vārme" ar 4:2 pārspēja "Kuldīgu". Trešajā vietā mājinieku komanda - "FBK Valmiera 1"

Lasīt tālāk...

Par "Latvian Open 2018" uzvarētāju sieviešu grupā kļuvusi Krievijas komanda "Nauka-SAFU", kas finālspēlē ar 4:1 pārspēja Kocēnu "Rubeni". Trešo vietu izcīnīja Igaunijas sieviešu izlase.

Lasīt tālāk...

Florbola turnīra "Latvian Open" TOP grupas pēdējā spēlē sāpīgu zaudējumu piedzīvoja Kocēnu "Rubene", kas cīņā par 7. vietu pret Čehijas komandu "FbS Bohemians" pamatlaika pēdējās 17 minūtēs ielaida sešus bezatbildes vārtus un piekāpās ar 5:11.

Lasīt tālāk...

Noteikta "Latvian Open 2018" vīriešu Elites grupas simboliskā izlase.

 

Vārtsargs: Valters Kasjaņenko (Latvija U19 1);
Aizsargi: Jānis Melderis (Lekrings), Iļja Taratutins (Latvija U19 2);
Uzbrucēji: Klāvs Jansons (Latvija U19 1), Sandis Jēgers (Latvija U19 2), Arnijs Kuratņiks (Latvija U19 1).

Noteikta "Latvian Open 2018" vīriešu Open grupas simboliskā izlase.

 

Vārtsargs: Maksims Višņakovs (Rēzeknes BJSS);
Aizsargi: Emīls Šveicars (Vārme), Ivars Laktiņš (FBK Valmiera 1);
Uzbrucēji: Rūdolfs Ķīvītis (Kuldīga), Pēteris Freimanis (Vārme), Klāvs Andersons (Kuldīga).

Noteikta "Latvian Open 2018" sieviešu Elites  grupas simboliskā izlase.

 

Vārtsardze: Saskia Ormak (Team Estonia);
Aizsardzes: Tatiana Kozlova (Nauka-SAFU), Juta Muravska (Rubene);
Uzbrucējas: Svetlana Viktorova (Nauka-SAFU), Mariia Basargina (Saint Petersburg United), Jūlija Rozīte (Rubene).

Ar zaudējumu starptautisko turnīru florbolā "Latvian Open 2018" noslēgusi mājiniece "Valmiera" kas TOP grupas spēlē par 5. vietu ar 5:6 atzina Čehijas kluba "Florbal Usti" pārākumu. Par labāko spēlētāju Valmieras komandā tika atzīts Gatis Liepiņš, kuram 3 (2+1) rezultativitātes punkti.

Lasīt tālāk...

Florbola turnīrā "Latvian Open 2018", kas šonedēļ notiek Kocēnos un Valmierā, TOP grupā divu Šveices klubu duelī kausu par 3. vietu un bronzas medaļas izcīnīja "UHC Uster", kas izšķirošajā mačā ar 6:2 uzvarēja "Kloten Dietlikon Jets" florbolistus.

Lasīt tālāk...

Titulētajam somu klubam "SC Classic" šodien Valmierā neizdevās atkārtot pērnā gada panākumu un kļūt par starptautiskā turnīra florbolā "Latvian Open 2018" uzvarētāju TOP grupā. To Somijas čempionvienībai liedza tautieši no komandas "Esport Oilers", kuri finālspēlē bija pārāki ar 5:3.

Lasīt tālāk...

Noteikta "Latvian Open 2018" Men's Invitational grupas simboliskā izlase.

 

Vārtsargs: Joonas Kaltiainen (Esport Oilers);
Aizsargi: Krister Savonen (SC Classic), Antti Suomela (Esport Oilers);
Uzbrucēji: Jakub Kolstrunk (Florbal Usti), Basile Diem (Kloten-Dietlikon Jets), Niko Juhola (UHC Uster).

Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu starptautiskā turnīra florbolā "Latvian Open 2018" vīriešu Elites grupas komandu trešās dienas spēlēs.

Lasīt tālāk...

Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu starptautiskā turnīra florbolā "Latvian Open 2018" sieviešu grupas komandu trešās dienas spēlēs.

Lasīt tālāk...

Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu starptautiskā turnīra florbolā "Latvian Open 2018" vīriešu Open grupas komandu trešās dienas spēlēs.

Lasīt tālāk...

Šodien Valmierā ar izšķirošajām cīņām par kausiem noslēgsies starptautiskais turnīrs florbolā "Latvian Open 2018". TOP grupas finālā nūjās krustos Somijas klubi "SC Classic" un "Esport Oilers", bet par 3. vietu spēkosies Šveices komandas "Kloten Dietlikon Jets" un "UHC Uster". FBK "Valmiera" ar Čehijas komandu "Florbal Usti" dalīs 5. vietu, bet Kocēnu "Rubene" cīņā par 7. vietu tiksies ar citu čehu komandu – ar "FbS Bohemians".

Lasīt tālāk...

Starptautiskajā turnīrā florbolā "Latvian Open" noskaidrota arī otra TOP grupas fināliste – par to kļuvusi Somijas komanda "Esport Oilers", kas šovakar, lai arī ne bez grūtībām, pusfinālā ar 4:2 apspēlēja Šveices klubu "UHC Uster".

Lasīt tālāk...

Šovakar par Valmierā notiekošā starptautiskā turnīra florbolā "Latvian Open 2018" TOP komandu grupas pirmo finālistu kļuva Somijas klubs "SC Classic", kas pusfinālā ar 10:2 sagrāva Šveices "Kloten Dietlikon Jets".

Lasīt tālāk...

Valmierā notiekošā starptautiskā florbola turnīra "Latvian Open" TOP komandu grupā pirmo uzvaru guvusi FBK "Valmiera", kas šodien mazajā pusfinālā (par 5. – 8. vietu) ar 10:9 pieveica Čehijas klubu "FbS Bohemians". Uzvaras vārti Ivo Baloža kontā, bet rezultatīvākais ar 6 (2+4) punktiem bija Mārtiņš Broks.

Lasīt tālāk...

Valmierā notiekošā starptautiskā florbola turnīra "Latvian Open" TOP komandu grupas mazajā pusfinālā (par 5. – 8. vietu) Kocēnu "Rubene" šodien spēkojās ar Čehijas klubu "Florbal Usti", kam arī nevarēja izrādīt vērā ņemamu pretestību, piekāpjoties ar 1:8. Goda vārtus Kocēnu komandas labā guva Matīss Mālnieks.

Lasīt tālāk...

Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu starptautiskā turnīra florbolā "Latvian Open 2018" vīriešu Open grupas komandu otrās dienas spēlēs.

Lasīt tālāk...

Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu starptautiskā turnīra florbolā "Latvian Open 2018" sieviešu grupas komandu otrās dienas spēlēs.

Lasīt tālāk...

Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu starptautiskā turnīra florbolā "Latvian Open 2018" vīriešu Elites grupas komandu otrās dienas spēlēs.

Lasīt tālāk...

Valmierā un Kocēnos jau ceturto dienu turpināsies starptautiskais turnīrs florbolā "Latvian Open 2018". TOP grupas komandas vakar noslēdza cīņas apakšgrupā, bet šodien sāks izslēgšanas spēles. Par pirmo vietu sacentīsies Somijas klubi  "SC Classic" un "Esport Oilers", kā arī Šveices komandas "UHC Uster" un "Kloten Dietlikon Jets", bet FBK "Valmiera" un Kocēnu "Rubene" kopā ar Čehijas "FbS Bohemians" un "Florbal Usti" cīnīsies par 5. vietu.

Lasīt tālāk...

Valmierā notiekošajā starptautiskajā florbola turnīrā "Latvian Open" TOP komandu grupā ļoti labu spēli šovakar aizvadīja mājiniece "Valmiera", kas tikai ar 1:3 piekāpās Šveices klubam "UHC Uster". Goda vārtus valmieriešu labā guva aizsargs Ivo Balodis.

Lasīt tālāk...