# | Date | Group | Place | Time | Home team | Away team | Res. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24.08 | MT | Valmieras OC 1 | 13:00 | Esport Oilers | FbŠ Bohemians | 5:8 |
2 | 24.08 | MT | Valmieras OC 1 | 16:00 | ACEMA Sparta Praha | SC Classic | 5:10 |
3 | 24.08 | MT | Valmieras OC 1 | 19:00 | Lekrings | Nokian KrP | 9:12 |
4 | 25.08 | MT | Valmieras OC 1 | 13:00 | FbŠ Bohemians | SC Classic | 9:12 |
5 | 25.08 | MT | Valmieras OC 1 | 16:00 | Esport Oilers | Nokian KrP | 11:5 |
6 | 25.08 | MT | Valmieras OC 1 | 19:00 | Lekrings | ACEMA Sparta Praha | 3:8 |
7 | 26.08 | MT | Valmieras OC 1 | 13:00 | SC Classic | Esport Oilers | 4:5 |
8 | 26.08 | ELITE | Valmieras OC 2 | 14:00 | Bauska | Rubene | 3:8 |
9 | 26.08 | MG | Kocēni | 15:00 | Rubene - 1 | Latvija B U17 | 0:3 |
10 | 26.08 | ELITE | Valmieras OC 2 | 15:15 | FBK SĀC | FK Kurši | 5:4 |
11 | 26.08 | MT | Valmieras OC 1 | 16:00 | Nokian KrP | ACEMA Sparta Praha | 6:6 |
12 | 26.08 | MG | Kocēni | 16:00 | Ogres Vilki/Lielvārde | Latvija A U17 | 0:3 |
13 | 26.08 | MG | Valmieras OC 2 | 16:30 | FK Valka/Iglu | Veterāni / DHLV | 2:6 |
14 | 26.08 | MG | Kocēni | 17:00 | FK Saulkalne | FK Tērvete | 3:4 |
15 | 26.08 | ELITE | Valmieras OC 2 | 17:30 | Rubene | FBK Valmiera | 5:2 |
16 | 26.08 | MG | Kocēni | 18:00 | Leģions/Grobiņas SC | FK Metēji/Ogre | 4:2 |
17 | 26.08 | ELITE | Valmieras OC 2 | 18:45 | FK Kurši | Bauska | 7:8 |
18 | 26.08 | MT | Valmieras OC 1 | 19:00 | FbŠ Bohemians | Lekrings | 5:1 |
19 | 26.08 | ELITE | Valmieras OC 2 | 20:00 | FBK SĀC | FBK Valmiera | 4:6 |
20 | 26.08 | MG | Kocēni | 20:00 | FK JeNo | Blāzma/BRGD | 2:2 |
21 | 26.08 | MG | Valmieras OC 1 | 21:00 | FK Valka/Iglu | Leģions/Grobiņas SC | 2:2 |
22 | 26.08 | MG | Kocēni | 21:00 | FK Kalsnava | Vārme | 2:5 |
23 | 26.08 | MG | Valmieras OC 2 | 21:00 | SK Slampe/Zevid | Rīgas Oilers | 4:3 |
24 | 26.08 | MG | Kocēni | 22:00 | Latvija B U17 | FK Tērvete | 1:4 |
25 | 26.08 | MG | Valmieras OC 2 | 22:00 | Blāzma/BRGD | Ogres Vilki/Lielvārde | 2:1 |
26 | 26.08 | MG | Valmieras OC 1 | 22:00 | Veterāni / DHLV | FK Metēji/Ogre | 3:3 |
27 | 27.08 | ELITE | Valmieras OC 1 | 08:00 | Bauska | FBK SĀC | 7:4 |
28 | 27.08 | MG | Valmieras OC 2 | 08:00 | Rubene - 1 | FK Saulkalne | 6:3 |
29 | 27.08 | MG | Kocēni | 08:00 | Rīgas Oilers | Vārme | 4:3 |
30 | 27.08 | MG | Valmieras OC 2 | 09:00 | SK Slampe/Zevid | FK Kalsnava | 7:2 |
31 | 27.08 | ELITE | Valmieras OC 1 | 09:15 | FBK Valmiera | FK Kurši | 13:5 |
32 | 27.08 | MG | Kocēni | 10:00 | FK JeNo | Latvija A U17 | 3:1 |
33 | 27.08 | MG | Valmieras OC 2 | 10:00 | Leģions/Grobiņas SC | Veterāni / DHLV | 2:5 |
34 | 27.08 | MG | Kocēni | 11:00 | FK Saulkalne | Latvija B U17 | 1:7 |
35 | 27.08 | MG | Valmieras OC 2 | 11:00 | FK Tērvete | Rubene - 1 | 5:1 |
36 | 27.08 | MT | Valmieras OC 1 | 12:00 | ACEMA Sparta Praha | Esport Oilers | 0:8 |
37 | 27.08 | ELITE | Valmieras OC 2 | 12:00 | FBK Valmiera | Bauska | 6:3 |
38 | 27.08 | MG | Kocēni | 12:00 | Latvija A U17 | Blāzma/BRGD | 2:8 |
39 | 27.08 | MG | Kocēni | 13:00 | FK Kalsnava | Rīgas Oilers | 0:11 |
40 | 27.08 | MG | Valmieras OC 2 | 13:15 | Ogres Vilki/Lielvārde | FK JeNo | 0:5 |
41 | 27.08 | MG | Kocēni | 14:00 | Vārme | SK Slampe/Zevid | 3:0 |
42 | 27.08 | MG | Valmieras OC 2 | 14:15 | FK Metēji/Ogre | FK Valka/Iglu | 4:5 |
43 | 27.08 | MT | Valmieras OC 1 | 15:00 | Nokian KrP | FbŠ Bohemians | 6:9 |
44 | 27.08 | ELITE | Valmieras OC 2 | 15:15 | Rubene | FBK SĀC | 16:2 |
45 | 27.08 | MG | Valmieras OC 2 | 16:30 | Latvija A U17 | FK Saulkalne | 5:3 |
46 | 27.08 | MG | Kocēni | 17:00 | Rubene - 1 | Ogres Vilki/Lielvārde | 4:1 |
47 | 27.08 | MG | Valmieras OC 2 | 17:30 | FK Valka/Iglu | FK Kalsnava | 2:7 |
48 | 27.08 | MT | Valmieras OC 1 | 18:00 | SC Classic | Lekrings | 13:2 |
49 | 27.08 | MG | Kocēni | 18:00 | SK Slampe/Zevid | FK Metēji/Ogre | 1:3 |
50 | 27.08 | ELITE | Valmieras OC 2 | 18:45 | FK Kurši | Rubene | 5:12 |
51 | 27.08 | MG | Kocēni | 20:00 | Latvija B U17 | FK Metēji/Ogre | 4:1 |
52 | 27.08 | MG | Valmieras OC 2 | 20:00 | Blāzma/BRGD | FK Kalsnava | 9:8 |
53 | 27.08 | MG | Valmieras OC 1 | 20:30 | Rīgas Oilers | Rubene - 1 | 10:2 |
54 | 27.08 | MG | Valmieras OC 1 | 21:30 | Leģions/Grobiņas SC | Latvija A U17 | 5:1 |
55 | 28.08 | MG | Valmieras OC 1 | 09:00 | Vārme | Leģions/Grobiņas SC | 3:4 |
56 | 28.08 | MG | Valmieras OC 2 | 09:00 | Veterāni / DHLV | Rīgas Oilers | 7:5 |
57 | 28.08 | MG | Valmieras OC 1 | 10:00 | FK Tērvete | Blāzma/BRGD | 2:3 |
58 | 28.08 | MG | Valmieras OC 2 | 10:00 | FK JeNo | Latvija B U17 | 2:3 |
59 | 28.08 | ELITE | Valmieras OC 1 | 12:00 | Rubene | FBK SĀC | 12:0 |
60 | 28.08 | ELITE | Valmieras OC 2 | 12:00 | FBK Valmiera | Bauska | 6:3 |
61 | 28.08 | MG | Valmieras OC 1 | 13:15 | Leģions/Grobiņas SC | Blāzma/BRGD | 2:5 |
62 | 28.08 | MG | Valmieras OC 2 | 13:15 | Veterāni / DHLV | Latvija B U17 | 3:1 |
63 | 28.08 | MG | Valmieras OC 2 | 15:30 | Latvija B U17 | Leģions/Grobiņas SC | 2:6 |
64 | 28.08 | MG | Valmieras OC 1 | 15:45 | Blāzma/BRGD | Veterāni / DHLV | 7:2 |
65 | 28.08 | ELITE | Valmieras OC 2 | 16:45 | Bauska | FBK SĀC | 9:4 |
66 | 28.08 | ELITE | Valmieras OC 1 | 17:00 | Rubene | FBK Valmiera | 4:3 |